obec Prostějovičky

Rezervace hřiště nebo posilovny

Rezervační systém slouží i pro rezervaci posilovny, kdy posilovnu možno rezervovat maximálně do 21:00 hod. Posilovna slouží převážně pro občany obce.

Na Vámi zadaný e-mail bude zasláno potvrzení, proto je nutné rezervace zadávat minimálně jeden den dopředu a nejlépe v pracovní den!

Pro občany z jiných obcí je pronájem hřiště zpoplatněn, pro bližší informace kontaktujte obecní úřad.

Zadat rezervaci

Provozní řád hřiště naleznete zde.

Provozní řád posilovny naleznete zde.

Sdružení občanů Prostějoviček kulturně aktivních

Sdružení je dobrovolné, nezávislé, sdružující členy na základě společného zájmu podle zákona č. 83/1990 Sb., o sdružování občanů, ve znění pozdějších předpisů. Je právnickou osobou. Základním cílem je sdružovat zájemce o rozvoj občanské společnosti v obci Prostějovičky. Za tímto účelem sdružení usiluje o:

•  podporu rozvoje občanských aktivit
  •  podporu kulturně – společenského života občanů
  •  rozvoj sportovních a pohybových aktivit pro všechny věkové skupiny
  •  rozvoj mimoškolních aktivit pro děti a mládež
  •  vytváření vzdělávacích a výchovných aktivit a programů pro všechny věkové skupiny
  •  prevenci sociálně – patologických jevů

Členem sdružení mohou být fyzické osoby starší 18 let a právnické osoby, které souhlasí se stanovami a cíly sdružení.

Stanovy ke stažení zde.

Více zde: http://www.ossopka.cz

Rezervace hřiště nebo posilovny

Zadat rezervaci

Provozní řád hřiště naleznete zde.

Provozní řád posilovny naleznete zde.

Copyright © 2008 Obec Prostějovičky. Kód a RS weto.cz webdesign.